قوانین و مقررات

قوانین و مقررات سایت موسسه حسابداری محیا محاسبان کاردان

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

بند ۱

در مرحله ورود اطلاعات در هر بخش وارد کردن اطلاعات لازم  و صحیح مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی الزامی می باشد.

تبصره ۱
کاربر باید اطلاعات ورودی و کدپیگیری و شناسه پرداخت خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌بایست با تلفن های تماس موسسه تماس حاصل کند.

تبصره ۲
کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره ۳
کاربر می بایست به میزان هزینه های پرداختی در هر قسمت از خدمات را با دقت انتخاب و پرداخت نماید و مسئولیت ثبت اشتباه بر عهده شخص کاربر است .

بند ۲

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

قسمت اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت و مطالعه دقیق اطلاعات و تکمیل صحیح اطلاعات مربوطه هر بخش.

قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین به‌صورت آنلاین توسط خریدار

قسمت سوم: دریافت رسید پرداخت و شماره پیگیری پرداخت کننده

قسمت چهارم: تماس با کاربر تا مدت زمان ۲۴ ساعت کاری از طرف شرکت ( به جز روزهای تعطیل )

تبصره ۱
چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، موسسه حق دارد سفارش را باطل کند. 

 کاربر می بایست در پرداخت صحیح هزینه دقت لازم را به عمل آورده در غیر اینصورت موسسه هیچگونه مسئولیتی بابت استرداد هزینه پرداختی به صورت کامل با بخشی از هزینه را ندارد.

بند ۳

حق امتیاز کلیه کالاها و خدمات این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب خدمات غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

بند ۴

شرکت اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:
– مشخصات و ویژگی‌های کاربردی و کیفی خدمات
– تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید خدمات بر عهده مشتری است.

بند ۵

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود اطلاعات شماره پیگیری و شناسه پرداخت به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق و سفارش کاربر نمی‌شود.

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود هزینه واریز نگردد و یا به صورت کامل واریز نگردد موجب ابطال سفارش گردیده و کاربر باید مجددا نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نماید.

مبنای سفارش ثبت شده و ارائه خدمات صحت هزینه واریزی و پرداختی از طرف کاربر است.

بند ۶

کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند.

© تمامی حقوق برای موسسه حسابداری محیا محاسبان کاردان محفوظ است.