ثبت رویدادهای مالی به صورت سنتی و مکانیزه

هر چه ثبت رویدادها و روند مالی واحد تجاری به صورت کامل و با در نظر گرفتن کوچک ترین جزئیات به همراه استفاده از آیین نامه ها و دستورالعمل های لازم لحاظ گردد تمامی مباحث مالی و گزارشات مالی قابل استناد و مورد پذیرش قرار خواهد گرفت. این مهم کمک شایانی در انجام تکالیف قانونی و عدم ایجاد جرائم مالیاتی و… می نماید.

تهیه صورتهای مالی

تهیه و تنظیم صورت های مالی جهت مناقصات ، ارائه به بانک ها و سفارت خانه ها ، اداره مالیات و ….

هدف‌ صورتهای‌ مالی‌، ارائه‌ اطلاعاتی‌ خلاصه و طبقه‌بندی‌ شده‌ درباره‌ وضعیت‌ مالی‌ و عملکرد مالی‌  واحد تجاری‌ است‌ که‌ برای‌ طیفی‌ گسترده‌ از استفاده‌کنندگان‌ صورتهای‌ مالی‌ تهیه شده و در اتخاذ تصمیمات‌ اقتصادی‌ مفید واقع‌ می شود.

تهیه طرح توجیهی فنی، اقتصادی و مالی

تهیه و تنظیم طرح توجیهی به منظور اخذ تسهیلات از بانک ها، دریافت مجوز  و حمایت های دولتی  (یارانه و…)

طرح توجیهی در واقع سندی آماده ارایه به بانک می باشد که در آن نحوه برآورد سود و زیان و سرمایه ثابت، سرمایه در گردش و نقطه سر به سر، و … بیان خواهد شد. نگارش این چنین طرحی نیاز به تجربه و تخصص کاری دارد. بررسی استراتژیک محصول و خدمات، دسترسی به بانک های اطلاعاتی به روز و موثق و بهره گیری از کارشناسان خبره در زمینه های تخصصی هر طرح بخشی از توانایی های ما در نگارش طرحهای توجیهی است.

برگزاری کارگاههای عملی حسابداری

فرصت‌های شغلی یک حسابدار بسیار زیاد است؛ از یک واحد تجاری کوچک تا بزرگترین شرکتها و کارخانه‌ها برای ثبت رویدادهای مالی، تحریر دفاتر قانونی و… به حسابدار نیازمند هستند. با وجود تحصیلات عالی و تکمیلی در دانشگاهها فقدان مهارت و تجربه فارغ التحصیلان همواره سدی محکم در برابر ورود به بازار کار فعال حسابداری بوده است. به جهت اینکه داشتن تجربه و کارعملی از اولویت بالایی نزد صاحبان سرمایه و واحدهای تجاری برخوردار می باشد بی شک شرکت در “کارگاههای عملی حسابداری” که تجربه چندین سال کار متوالی را منتقل می نماید، باعث توانمند شدن و جذب متقاضایان ورود به بازار کار حسابداری خواهد شد.

در کارگاه پرورش حسابدار “موسسه حسابداری محیا محاسبان کاردان”  این مهم به انجام می رسد و فراگیری تمام مراحل حسابداری به صورت عملی توسط کارآموز و با همراهی اساتید دانشگاه و حسابداران خبره صورت می پذیرد.