کلینیک مشاوره حسابداری

کلینیک مشاوره موسسه حسابداری محیا محاسبان کاردان 

کلینیک مشاوره به جهت تسهیل ورود به بازار کار با رویکرد:

  1. شناسایی نکات مثبت و منفی
  2. تقویت نکات مثبت و برطرف کردن نکات منفی
  3. چگونگی نگارش رزومه و ارایه ی صحیح آن
  4. آشنایی با سوالات کارفرما و همچنین ارائه ی پاسخ های مناسب

 

مشاوره با صاحبان مشاغل و شرکت ها با رویکرد:

  1. مشاوره جهت انجام تکالیف قانونی و زمان انجام آن
  2. مشاوره جهت انتخاب نرم افزار مناسب با کسب و کار و همچنین آموزش کار با نرم افزار منتخب
  3. مشاوره جهت بررسی روند سود و زیان و ادامه ی شغل
  4. انجام کلیه تکالیف قانونی مربوطه

 

امروزه برای شغل حسابداری موارد متعددی برای ورود به بازار کار وجود دارد ولی با این حال عده ی زیادی بیکار هستند تنها به این دلیل که به طور کامل به این حرفه مسلط نیستند.لازم به ذکر است بدلیل حساسیت کار حسابداری و سرو کار داشتن با پول و سرمایه شرکت صاحبان مشاغل به افراد متخصص نیازمندند و در این بین برد با کسانی ست که از تخصص کافی در این حوزه بهره مندند.

موسسه حسابداری محیا محاسبان کاردان با این رویکرد و برگزاری کارگاه های تخصصی و تربیت افراد متخصص ورود به بازار کار را تسهیل مینماید.در این کارگاه تمامی مهارت های لازم از جمله ثبت اسناد حسابداری, تحریر دفاتر حسابداری, تهیه و تنظیم اظهارنامه مالیاتی, ثبت معاملات فصلی و ارزش افزوده و … تجربه چندین سال کار را در چند جلسه به شما منتقل میکند.

رویکرد دیگر شناسایی نقاط قوت و ضعف اشخاصی ست که قصد ورود به بازار کار را دارند و از توانایی های خود به طور کامل اطمینان ندارند و یا نمیدادند چه اقداماتی برای برطرف کردن نقاط ضعف خود انجام دهند.

مورد بعدی انشاء یک رزومه خوب جهت معرفی ماست که به چه نحوی تخصص های خود را بیان نماییم و یا اینکه آیا بیان چه تخصصی ضروری و غیر ضروری ست.

همچنین سوالات احتمالی کارفرما و همینطور پاسخ های متناسب را با شما در میان میگذاریم تا با اعتماد به نفس بیشتری برای روز مصاحبه آماده شوید.

از دیگر موارد انجام مشاوره برای صاحبان مشاغل و افراد حقیقی و حقوقی می باشد تا با دید بازتری برای پیشرفت واحد خود اقدام کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *