مشاوره مالی موسسه حسابداری محیا محاسبان کاردان

انواع مشاوره های مالی موسسه حسابداری محیا محاسبان کاردان

مقدمه

مشاوره برای چیست؟ چرا باید قبل از انجام هر کار مهمی مشاوره انجام دهیم؟

همانظور که میدانید مشورت کردن و مشاوره در هر کاری لازم است و همانطور که از گذشته گفته اند دو تا فکر بهتر از یک فکره.

به این ترتیب بهتر است قبل از انجام هر کار جدیدی با انجام یک مشاوره خوب با دید مطمئن در ان راه قدم برداریم.

مشورت کردن در واقع دریافت کمک اطلاعاتی درباره ی یک موضوع خاص است که بین مراجع و مشاور انجام میگیرد.

اصولا مشاوره در زمینه ها و موضوعات مختلفی انجام میشود که البته در جامعه بیشتر با مشاوره روانشناسی یا تحصیلی یا تغذیه آشنا هستیم در حالی که مشاوره های زیادی وجود دارد که میتوانیم از انها بهره مند شویم.برای مثال مشاوره ی مالی,کسب و کار,مالیاتی،سرمایه گذاری و…

آنچه در این مقاله قصد توضیح آن را داریم مشاوره های مالی و به طور خاص مشاوره ی کسب و کار و توسعه ی آن است.

تلاش ما بر این است در آینده درباره ی سایر موارد مشاورهای مالی بیشتر توضیح دهیم.

مشاوره ی کسب و کار

یکی از خدمات اصلی موسسه حسابداری محیا محاسبان کاردان مشاوره اختصاصی برای افراد مشتاق در زمینه ی ایجاد کسب و کار جدید و سرمایه گذاری  و یا توسعه ی کسب و کار فعلی ست. مشاورین خبره ی ما با بیش از یک ۱۵ سال سابقه در زمینه تحلیل فرایندها و پیاده سازی سیستم های مالی یک مشاوره حرفه ای قابل اعتماد برای بنگاههای اقتصادی است.

بسیاری از سرمایه گذاران که مایل هستند خودشان کسب و کار جدید راه اندازی کنند و یا به توسعه ی کسب و کار خود بپردازند با هر میزان سرمایه میتوانند با مشاورین خبره ما تماس گرفته و با گرفتن یک برنامه دقیق نه تنها ریسک سرمایه گذاری خود را کاهش دهند که اطلاعات دقیقی از بازار هدف مورد نظرشان بدست آورند و با دید باز و جامع به سمت هدف گام بردارند.

بعضی از سرمایه گذاران تلاش میکنند تا برای راه اندازی یک کسب و کار جدید برنامه ریزی کنند تا به کسب درآمد برای خود و کارکنانی که در آینده خواهید داشت بپردازید و از این طریق سهمی در ارتقا مالی کشور داشته باشند.

سرمایه گذاری بدون برنامه ریزی و تعیین اهداف ریسک بسیار بالایی دارد و چه بسا بدون برنامه ریزی دقیق امکان هدر رفت سرمایه وجود دارد ولی در صورتی که با یک مشاوره مالی متخصص مشورت داشته باشیم میتوانیم طرح را کاملا آنالیز کرده و کاملا آگاهانه به سمت هدف پیش رویم.

هدف ما کمک به شماست تا با بهترین انتخاب ممکن را در خصوص سیستم های مالی و حسابداری به رشد و پیشرفت و ارتقا شغلیتان برسید.

جهت ثبت نام در قسمت مشاوره وارد شده و درخواست خود را ثبت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *