نرم افزار حسابداری,حسابداری,موسسه حسابداری محیا محاسبان کاردان

خصوصیات یک نرم افزار حسابداری خوب برای کسب و کار شما چیست؟

نرم افزارهای حسابداری

نرم افزار حسابداری بخش اصلی و شاهرگ اطلاعات مالی هر سازمانی است. انتخاب یک سیستم مناسب بایستی  بیشترین انطباق را با  فعالیت شغلی شما داشته باشد.

در زیر، چند ویژگی یک نرم افزار حسابداری خوب را بررسی می‌کنیم:

  • گزارشگیری

سهولت استفاده از نرم افزار و سرعت اخذ گزارشات این امکان را به ما میدهد تا هر گزارشی را ظرف مدت بسیار کوتاهی بدست بیاوریم، گزارشاتی که دست یافتن به آنها در روش دستی بقدری دشوار و پیچیده است که شاید وقت بسیار زیادی صرف آن بشود. داشتن این مزیت موجب صرفه جویی بسیار زیادی در وقت و هزینه میشود.  

  • رابط کاربری

سیستم مالی بایستی به صورتی باشد که کاربران آن بتوانند فعالیت های مرتبط با کسب و کار خود را با کاربری آسان و گذراندن حداقل زمان برای آموزش، به انجام برسانند.

  • پشتیبانی شرکت ارائه دهنده

زمانی اهمیت پشتیبانی را درک خواهید کرد که نرم افزار شما دچار مشکل شود. یک نرم‌افزار حسابداری مناسب باید از پشتیبانی شرکت ارائه دهنده آن نیز برخوردار باشد. نحوه ارائه خدمات پشتیبانی از سوی شرکت‌های ارائه کننده نرم‌افزار حسابداری در انتخاب آن از اهمیت بسزایی برخوردار است.

  • قابلیت ارتقاء

فعالیت تجاری شما ممکن است درآینده از نظر حوزه فعالیت و اندازه یا تعداد شعب و… توسعه پیدا کند، بنابراین نرم افزار حسابداری شما باید قابلیت افزودن ماژول‌های مختلف را داشته باشد تا بتوانید ویژگی‌های مورد نظر خود را به نرم افزار خود اضافه نمایید.

  •  امنیت

حفاظت اطلاعات و امنیت آنها مزیت بسیار مهمی بحساب می آید. تهیه یک نسخه از اطلاعات میتواند کمک شایانی در حفظ آنها بکند که این امر در سیستم نرم افزاری حسابداری بایستی بدون محدودیت در تعداد  و در زمان کوتاهی صورت پذیرد. همچنین کد گزاری و رمز گزاری اطلاعات امکانیست که حتی درصورت ربوده شدن، شخص دیگری به اطلاعات دسترسی پیدا نخواهد کرد.

  • بروز رسانی‌های خودکار

 استفاده از یک نرم افزار قدیمی، دقیقاً شبیه به خوردن غذای تاریخ مصرف گذشته است! شاید موقتاً به درد بخورد، اما در دراز مدت شما را نابود خواهد کرد!
قوانین مالیاتی و مقررات مالی در گذر زمان تغییر می‌کنند پس ضروری است که از نرم افزاری استفاده کنید که با ارائه بروزرسانی های خودکار، آخرین تغییرات ضروری را اعمال کند.

 

جهت مشاوره در خصوص خرید و یا نصب نرم افزار حسابداری متناسب با فعالیت شغلی خود می توانید از طریق مراجعه حضوری یا از طریق تماس تلفنی و فرم ثبت سفارش با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *