توسعه کسب و کار,موسسه حسابداری,شرکت حسابداری,محیا محاسبان کاردان

توسعه کسب و کار و نکته های آن

توسعه کسب و کار و نکته های آن

توسعه کسب و کار از نیازهای امروز بسیاری از کسب و کارهاست. قطعا نیازهای جامعه ی امروز با چند سال پیش تفاوت های زیادی پیدا کرده.

برای مثال تا چند سال پیش مردم برای رفت و آمد از اتبوس و تاکسی استفاده میکردند. اما امروزه با توسعه ی شبکه ی اینترنت به راحتی و از طریق تلفن همراهشان یک تاکسی اینترنتی در اختیار میگیرند و به راحتی به مقصد مورد نظرشان می روند.

و یا اینکه با چند حرکت ساده و استفاده از فروشگاههای به اصلاح سلف سرویس, کالاها و خدمات خود را خریداری کرده و درب منزل تحویل میگیرند.

مثال های مطرح شده نمونه بارز توسعه ی کسب و کارهای امروزی ست.

حال میخواهیم ببینیم ما برای توسعه ی کسب و کار خود چه ساز وکار هایی باید اتخاذ کنیم.

۱ ) تبلیغات

توسعه کسب و کار.فرض کنید شما فروشنده کالایی خاص هستید. در سطح شهر فروشگاههای بسیاری وجود دارد.

خب در وهله ی اول نیاز است فروشگاه و خدمات خود را به دیگران معرفی کنید.

شاید مشتری از وجود شما در نزدیک محل زندگی خود با خبر نیست. پس لازم است تبلیغات مناسبی داشته باشید تا دیگران شما را بشناسند.

۲ ) شناسایی نیازهای جامعه

همانطور که اشاره شد امروزه بسیاری از مردم به دلیل کمبود وقت از طریق اینترنت اقدام به خرید کالاهای خود میکنند.

در صورت امکان سایت اینترنتی داشته باشید و یا از طریق شبکه های اجتماعی کسب و کار خود را در معرض دید عموم قرار دهید, تا بتوانید از طریق فضای مجازی و از سایر شهرها و استان ها نیز مشتری داشته باشید.

۳ ) از کمک و هوش دیگران استفاده کنید

حقیقت این است که گاهی فکر ما به اندازه ی کافی پویا نیست. خب از نظر دیگران استفاده کنید. شاید شخص دیگری ایده ی بهتری برای شما داشته باشد که بتوانید کسب و کارتان را زیر و رو کنید.توسعه کسب و کار.

۴ ) از شکست نترسید

توجه داشته باشید که ممکن است تمام هزینه هایی که برای توسعه کرده اید نتیجه دلخواهتان را در پی نداشته باشد.

اگر به دنبال تغییر هستید باید ریسک آن را بپذیرید. ممکن است راهی که رفته اید جواب ندهد اما لااقل یک کار را امتحان کرده اید و در صورت عدم نتیجه یک راه به دنبال راه دیگیری میروید.

هیچ تلاشی بدون شکست به نتیجه نمیرسد. صبور باشید و دست از یافتن راههای جدید بر ندارید.

۵ ) از یک مشاور مالی کمک بگیرید

مشاوران مالی تمام هزینه هایی که برایتان پیش خواهد آمد را برای شما بررسی میکنند و راه و رسم توسعه ی کسب و کارتان را به شما خواهند آموخت.

به این ترتیب به تمام نیازهای شغلی تان واقف خواهید شد. شاید لازم است وام بگیرید تا به اهدافتان برسید و یا راههای دیگری که با مشاوره به آنها پی خواهید برد.

 

موسسه حسابداری محیا محاسبان کاردان با تخصص مدیریت کسب و کار  و با توجه به نیازهای شغلیتان شما را در رسیدن به توسعه ی کسب و کار خودتان یاری خواهد کرد تا با پیش بینی هزینه ها و نیازهای آینده بتوانید راه صحیح توسعه را پیدا کرده و با اطمینان بیشتری به پیش روید.

 

موسسه حسابداری محیا محاسبان کاردان با بهره گیری از تیمی متخصص و بیش از ۱۵ سال سابقه در امور مالی و حسابداری, آماده ی ارائه ی کلیه خدمات مالی, حسابداری, حسابرسی, آموزشی, طراحی سیستم های مالی و مشاوره به افراد حقیقی و حقوقی می باشد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *